100 % захист рослин
і ґрунту від хвороб,
шкідників та патогенів

за допомогою біофунгіцидів

Отримайте професійну агрономічну
консультацію з вибору біофунгіцидів

Екологічне рішення для навколишнього середовища
Широкий спектр дії та висока специфічна активність
Можливість обробки навіть в період дозрівання
Висока економічність та ефективність при розрахунку на 1 га

НАПЕВНО, ВИ СТИКАЛИСЯ
З ТАКИМИ СИТУАЦІЯМИ

01
Потрібен дійсно надійний захист від хвороб та шкідників
Минулого року ваш врожай пошкодили шкідники чи хвороби, від яких повинен був захистити марно застосований препарат. Та в цьому році ви маєте намір змінити ситуацію.
02
Важкодоступність мінеральних та органічних сполук
Зростання і розвиток рослин залежать від легкодоступності поживних речовин. Ви хочете покращити процеси фіксації азоту, мобілізації фосфору та інших поживних елементів.
03
Лікування грибкових та бактеріальних хвороб ґрунту
«Хвора» земля – це загроза вашому майбутньому врожаю. Ви шукаєте рішення, як очистити ґрунт від інфекцій та відновити родючість
04
Краще запобігти хворобам ніж лікувати
З першим потеплінням починають розвиватися не тільки рослини, а й різноманітні грибкові та бактеріальні захворювання. Ви думаєте як запобігти хворобі.
ЩО РОБИТИ?
ОБЕРІТЬ НЕОБХІДНІ ВАМ БІОФУНГІЦИДИ
ультрафіт

БІОАКТИВ
ЗАХИСТ
ВІД ХВОРОБ
ТА ШКІДНИКІВ

ФІТО-М

БІОАКТИВ
ЗАХИСТ
ВІД ҐРУНТОВИХ
ПАТОГЕНІВ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
ДОБРИВ

1/2 Оберіть вид культур, з якими ви працюєте
2/2 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/2 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/2 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/2 Оберіть те, що ви вирощуєте

ВИРОБНИЦТВО
БІОФУНГІЦИДІВ

Інноваційні зелені
технології виробництва

Унікальність технологічнних процесів, які створювались протягом половини століття у профільному науково-дослідницькому інституті мікробіології та вірусології, дозволяє отримувати препарати, що ефективно захищають рослини та ґрунт від шкідників та збудників хвороб, сприяють відновленню ґрунту. Етапи виробництва:

1 Підготовка культури.
2 Підготовка інокулянта.
3 Стерилізація живильного середовища.
4 Ферментація (або культивування)

БІОФУНГІЦИДИ ТМ LEAF FORTE – НАЙКРАЩИЙ ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ!

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ДІЇ – ПРОТИ РІЗНИХ ХВОРОБ, ШКІДНИКІВ ТА ПАТОГЕНІВ

Використовуйте біофугіциди ТМ LEAF FORTE для різних культур, у поєднанні з будь-якими добривами. Препарати ефективні для боротьби з широким спектром патогенів та шкідників, отже вам не потрібно купувати кілька різних засобів захисту та переобтяжувати землю та рослини хімічною обробкою.

Така дія досягається завдяки тому, що селекція і виробництво біофугіцидів проводиться на сучасному біотехнологічному обладнанні Інституту мікробіології і вірусології НАН України. Ми використовуємо унікальну технологію, дотримуємось технологічного регламенту стерильності, мікробіологічного і авторського нагляду. Вирощені штами корисних мікроорганізмів мають високу концентрацію і біологічну активність, здатні створювати велику кількість антибіотичних речовин, отже ефективні для боротьби з широким спектром збудників хвороб рослин.

ВІДСУТНІСТЬ ЗВИКАННЯ ТА ПРИГНІЧЕННЯ РОСЛИН

На відміну від синтетичних препаратів біофунгіциди ТМ Leaf Forte не визивають звикання і стійкості у патогенних організмів, що дозволяє застосовувати їх багаторазово та щорічно з постійною ефективністю, не збільшуючи при цьому норми витрат. Враховуючи значно нижчу вартість, ніж у синететичних препаратів, ви отримаєте подвійну вигоду у використанні.

Крім того, дія біофунгицидів не шкодить рослинам та не вводить їх в стрес, а навпаки, при профілактиці та лікуванні хвороб зміцнює імунітет, покращує обмін речовин та засвоєння поживних елементів, стимулює розвиток, підвищує якісні і кількісні показники урожаю.

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ УРОЖАЙ

Ви отримаєте перевагу на ринку, завдяки тому, що натуральні біофунгіциди не токсичні для рослин, тварин та людей. Отже вся продукція, яка проходить обробку навіть у період дозрівання, залишається екологічно чистою та безпечною.

Препарати можна застосовувати на будь-якому етапі – від обробки ґрунту перед посадкою до періоду дозрівання врожаю. Вони не потребують дотримання «терміну очікування», а також не накопичуються в тканинах рослин і не мають негативного впливу на якість та смакові властивості плодів. Саме тому біофунгіциди ТМ Leaf Forte використовують в органічному землеробстві для отримання продукції з високою маржинальністю.

ПІДТВЕРДЖЕНІ ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ви отримаєте гарантований результат від використання, що підтверджується випробуваннями та дослідженнями наших добрив державними організаціями, а також практикою застосування нашими клієнтами.


Під час виробництва використовуємо виключно сертифіковану сировину високої якості. Добрива ТМ LEAF FORTE пройшли польові випробування, лабораторні дослідження та отримали сертифікат про державну санітарно-епідеміологічну експертизу і посвідчення про державну реєстрацію. Були внесені до каталогу «Пестициди й агрохімікати, дозволені в Україні».

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ НАШИХ БІОФУНГІЦИДІВ

Надання превентивного захисту від хвороб і шкідників, патогенів ґрунтової мікрофлори (яблуневої плодожерки, вишневої і сливової мухи, різних видів попелиць, гусениць, листовійки, альтернаріоз, біла гниль, ризоктоніоз, чорна ніжка, фітофтороз, фузаріоз та інш.)
Зміцнення імунної системи рослин для ефективної боротьби з бактеріальними та вірусними хворобами.
Сприяння розвитку корисної мікрофлори у ґрунті, нормалізація мікрофлори.
Стимулювання розвитку рослин та підвищення врожайності.
Сприяння розкладанню органічних сполук та підвищенню доступності мінеральних і сполук Азоту, Фосфору,Калію та пов'язаних з ними металів – Mg, Ca, Fe, Zn.
Відновлення землі, підвищення її родючості та зв'язування важких металів, радіонуклідів, інших шкідливих речовин.
Детоксикація ґрунту в процесі зменшення впливу високих доз NPK, нафтопродуктів та інших складних органічних сполук.
Продовження терміну зберігання овочів, фруктів і зерна.

ЦІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІДТВЕРДЖУЮТЬСЯ ВІДГУКАМИ НАШИХ ПОКУПЦІВ

Садовий Віктор Іванович, Харківська обл.
Вирощую персики та яблуні. На свої 5 соток беру в ЛІСТ ФОРТЕ УЛЬТРАФІТУ 10-ти літрову каністру, обприскую дерева 3 рази за сезон, завдяки чому збираю врожай майже без гнилі, хоч раніше гнилі фрукти збирав відрами
Коваленко Ганна Федорівна, Кіровоградська обл.
Дуже люблю троянди, в мене їх більше 40-ка кущів. Цього року тля обліпила всі кущі, в інтернеті прочитала що Ультрафіт не тільки бореться з захворюваннями а й з шкідливими комахами. На пробу взяла 1 літр, на ранок після першої обробки тлі стало набагато менше, потім помітила що плямистість на листі теж пропала. Тепер буду обробляти всі рослини, які вирощую, адже препарат не дорогий, універсальний, легкий в використанні – 100 гр на 10 літрів води.
Кравченко Микола Олександрович, Скадовський р-н, Херсонська обл.
В этом году взял на пробу биофунгициды ТМ Лист Форте. Технолог посоветовал для помидор Ультрафит смешать с Соил Гардом (грунтовой фунгицид), вносил в основном от фитофторы – на 100 л раствора 1л Ультрафита, 1л Соил Гарда и добавлял в раствор 1л Гумат Лист. Результатом доволен, урожай на высоте, практически без потерь.
Хайленко Михайло Федорович, Миронівський р-н, Київська обл.
На своїх 10 гектарах сію в основному сою, Ультрафіт порадив менеджер, коли купував посівматеріал, обробляв 1 раз по листу, фунгіцид спрацював. Наступного року сою перед посівом обробив розчином, в який додав Ультрафіт та по листу разом з пестицидами, засуха дала про себе знать, але зібрав 18-22 ц/га, тоді як по сусідству – 10-12.
Матусевич Григорій Іванович, Черкаська обл.
Останнім часом на озимій пшениці все частіше з’являється сажка що дуже пошкоджує якість і об’єм зібраного врожаю. «Напромив» собі біопрепарат Ультрафіт, вніс на озиму пшеницю, як тільки середньодобова температура стала +10 градусів - 2 літри на гектар, фунгіцид з задачою справився, сажки не було. Хочу спробувати ще внести грунтовий Соіл гард, щоб грунт позбавити «болячок».

ВАШІ ПИТАННЯ ТА НАШІ ВІДПОВІДІ

1 Яка ціна? На сайті не знайшов...
Відповідь: Так, ми не вказуємо ціни на продукцію на сайті. Дізнатися вартість можна у нашого спеціаліста за телефоном: +38 (067) 322-06-20 або +38 (067) 322-60-40.
Ціна для кожного покупця визначається окремо та залежить від об'єму закупки, необхідності відтермінування платежів та інших умов, які ви можете обговорити зі спеціалістом
«LEAF FORTE».
2 З чим варто та не варто використовувати біопрепарати?
Відповідь: Біофунгіциди варто застосовувати разом із натуральними гуміновими речовинами, так як це середовище для штамів є сприятливим і вони з ним працюють краще. Як і усі біопрепарати не варто використовувати в бакових сумішах з препаратами, які містять мідь, хлор, ртуть.
3 Коли потрібно застосовувати біофунгіциди?
Відповідь: Найкраще використовувати їх в якості превентивного заходу, тобто на ранніх етапах розвитку рослин щоб надати захист рослинам і ґрунту від шкідників і хвороб. Такий спосіб застосування буде дешевше за лікування хвороб рослин та ґрунту.
4 Який ступінь чистоти мають ваші біофунгіциди?
Відповідь: Ступінь стерилизації не менше 98%! Це дуже високий показник.
5 Чи можна заготовити розчин заздалегідь, щоб потім почати обробку?
Відповідь: Ні. Препарат містить штами бактерій, які через 4-5 годин втрачають інтенсивність поділу, а далі їх кількість починає падати. Щоб вони працювали за призначенням та з високою ефективністю, необхідно обробляти рослини тільки свіжорозведеним препаратом.
6 Чи можна застосовувати біофунгіциди при краплинному зрошенні?
Відповідь: Так, можна. Ефективність препаратів від типу внесення не погіршується. Біофунгіциди мають у своєму складі штами бактерій а не грибів, а тому не викликають засмічення та закупорювання поливних систем і форсунок.
7 Чи є протипоказання для застосування?
Відповідь: Ні. Для використання протипоказань немає – біофунгіциди мають 4 клас безпеки (Препарат безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин і комах.), можна застосовувати на будь-яких агрокультурах. Навіть в період плодоношення та зберігання.
8 У чому полягає унікальність ваших біофунгіцидів?
Відповідь: Штами володіють високою специфічною активністю та широким спектром дії, що впливає на ступінь захисту та норми внесення.

LEAF FORTE – ТОРГОВА МАРКА,
ЩО ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ

Продукція компанії відповідає високим стандартам якості та актуальним запитам професійних фермерських, садівничих, овочівницьких, тепличних господарств та тих, для кого рослинництво – це хобі. А саме:

Якість

Застосування кращих природних сировинних джерел та органічних з'єднань в сучасних технологіях виробництва методом кавітаційного гідравлічного удару і молекулярного термосинтезу.

Склад

Багатоскладові добрива, в яких біологічно активні поживні речовини, органічні кислоти та макро- і мікроелементи створюють велику кількість ферментів, фітогормонів, білків, жирів, вуглеводів.

Ефективність

Добрива високої концентрації з чистотою, водорозчинністю і біологічною активністю в 5-8 разів ефективніше керують процесами стимуляції, підживлення, захисту рослин та ґрунту в найскладніших умовах.

Рентабельність

Стабільність і досконалість добрив дозволяє їх спільне застосування з більшістю пестицидів та добрив в ґрунтах з різним pH. Ви заощадите час та витрати на обробку, а також зможете значно збільшити і поліпшити якість урожаю та ґрунту.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ СТАТИ
НАШИМ ПАРТНЕРОМКАТАЛОГ ПРЕПАРАТІВ ТА ДОБРИВ