Укр
PL
Екологічний та безпечний для
навколишнього середовища

100 % захист рослин
і ґрунту від хвороб
і шкідників

за допомогою біофунгіцидів

Отримайте професійну агрономічну
консультацію з вибору біофунгіцидів

Привентивність удару до виникнення загроз
Широкий спектр дії від більшості хвороб та шкідників
Вигідні ціни при розрахунку на 1 Га
Можливість обробки навіть в період дозрівання

НАПЕВНО, ВИ СТИКАЛИСЯ
З ТАКИМИ СИТУАЦІЯМИ

01
Потрібен дійсно надійний захист від хвороб та шкідників
Торік ваш врожай пошкодили шкідники чи хвороби, від яких повинен був їх захистити марно застосований препарат.
02
Потрібно підвищити фіксацію азоту, мобілізувати фосфор та інші елементи у ґрунті
Рослини погано сприймають підживлення мікроелементами. Проглядається нестача азоту, фосфору. Елементи живлення з ґрунту не допомагають рослинам.
03
Необхідно продовжити термін зберігання продукції
Ваша сільгосппродукція має погану лежкість та швидко псується. Ви не отримуєте той прибуток, на який розраховуєте.
04
Потрібне дієве лікування та надійний профілактичний захист від ґрунтових хвороб
Ви втомилися від постійних хвороб ґрунту, від яких вже безрезультатно використали декілька препаратів.
05
Терміново потрібен препарат для розкладення зараженої патогенами ґрунтової мікрофлори органіки
Ви бачите, що земля "захворіла" і це загрожує вашому майбутньому врожаю.
06
Необхідно повернути родючість ваших ґрунтів
Ваша найперша задача – усунути післядію використаних гербіцидів та десикантів, зменшити вплив високих доз NPK, нафтопродуктів або інших складних органічних сполук.
ЩО РОБИТИ?
ОБЕРІТЬ НЕОБХІДНІ ВАШИМ РОСЛИНАМ ЗАХИСНІ ПРЕПАРАТИ

ХОЧЕТЕ ШВИДКО ЗНАЙТИ ТЕ,
ЩО САМЕ ЗАРАЗ ВАМ ПОТРІБНО?

Дайте відповідь на 2-3 запитання, натиснувши на зображення!
1/3 Оберіть вид культур, з якими ви працюєте
2/3 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/3 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/3 Оберіть те, що ви вирощуєте
3/3 Вкажіть, що саме вам потрібно на цей час

БІОФУНГІЦИДИ ТМ LEAF FORTE – НАЙКРАЩІ СЕРЕД ПРЕПАРАТІВ, ЩО ЗАХИЩАЮТЬ ВІД ХВОРОБ ТА ШКІДНИКІВ

100% природність препарату

Біофунгіциди – це препарати природного походження без синтетично створених сполук. Будьте впевнені, в основі препаратів містяться на 100 % біологічні матеріали – штами корисних мікроорганізмів. Саме вони забезпечують надійний і лагідний захист рослин та ґрунту від хвороб і шкідників.

Відсутність пригнічення рослин

На ранніх термінах зростання біофунгіциди слугують як привентивний щит від хвороб і шкідників. Також на відміну від препаратів синтетичного походження, біофунгіциди не пригнічують зростання та дозрівання рослин. Навпаки, їх дія допомагає покращити засвоєння елементів живлення, особливо при спільному використанні з комплексними гуміновими добривами. Ваш врожай буде під надійним захистом!

Широкий спектр дії та відсутність звикання

Вам не доведеться купувати для кожного захворювання чи шкідника окремий препарат, оскільки біофунгіциди ТМ LEAF FORTE мають широкий спектр дії. До того ж хвороби і шкідники не можуть "звикнути" до препарату, доведена відсутність виникнення резистентності. Ви зможете користуватись препаратом неодноразово.

Екологічно чистий врожай та його довготривале збереження

У складі препаратів немає ніяких хімічних речовин, що здатні накопичуватися та заподіювати шкоду здоров'ю людини. Ви отримуєте екологічно чистий врожай, що забезпечує вам перевагу на ринку. Обробка біофунгіцидами також сприяє довготривалому збереженню врожаю за рахунок збільшення терміну лежкості.

Відсутність загрози для навколишнього середовища

Екологи не будуть мати претензій до вас. Біофунгіциди не токсичні ані для рослин, ані для тварин, ані для людей. Штами вирощуються і стерилізуються в лабораторіях інституту мікробіології та вірусології на сучасному обладнанні європейского стандарту. Вони допомагають рослинам та ґрунту позбутися багатьох шкідливих мікроорганізмів, розщеплюють екотоксиканти до простих, безпечних з'єднань та відновлюють родючість ґрунту.

Державна
сертифікація

Добрива ТМ LEAF FORTE пройшли в повному обсязі польові випробування, лабораторні дослідження та отримали сертифікат про державну санітарно-епідеміологічну експертизу і посвідчення про державну реєстрацію. Були внесені до каталогу «Пестициди й агрохімікати, дозволені в Україні».

Також добрива ТМ LEAF FORTE пройшли європейську сертифікацію. Випробуванння, проведені державними дослідними лабораторіями, довели, що наші добрива містять велику кількість біологічно і фізіологічно активних речовин, ферментів та вітамінів, що сприяють розвитку рослин та природному відновленню ґрунту.

ВИРОБНИЦТВО
БІОФУНГІЦИДІВ

Інноваційні зелені
технології виробництва

Унікальність технологічнних процесів, які створювались протягом половини століття у профільному науково-дослідницькому інституті мікробіології та вірусології, дозволяє отримувати препарати, що ефективно захищають рослини та ґрунт від шкідників та збудників хвороб, сприяють відновленню ґрунту. Етапи виробництва:

1 Підготовка культури.
2 Підготовка інокулянта.
3 Стерилізація живильного середовища.
4 Ферментація (або культивування)

«LEAF FORTE» – ТОРГОВА МАРКА,
ЩО ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ

Наша компанія – виробник добрив, який більше 12 років створює, випробовує та виготовляє різноманітну продукцію для агрокомплексу. Фермери з багатьох країн вже користуються продукцією компанії.

840 000 Га землі

За 12 років нашої присутності на ринку препаратами ТМ LEAF FORTE оброблено майже 840 000 Га землі. Відновлена родючість земель наших клієнтів, рівень врожайності в середньому зріс до 35%.

Експертиза

Тісно співпрацюємо з лабораторією органічних добрив та гумусу Харьківського інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського. А також з лабораторією Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного Національної академії наук України.

Наші нагороди

Отримали визнання покупців, які віддали нам перевагу в конкурсах: «100 кращих товарів України», «Лідер галузі» та конкурсах від Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ НАШИХ БІОФУНГІЦИДІВ

Пригнічення зростання та розвитку широкого спектра збудників захворювання рослин і ґрунту.
Зміцнення імунної системи рослин для ефективної боротьби з хворобами та шкідниками.
Сприяння розвитку корисної мікрофлори у ґрунті, нормалізація мікрофлори.
Продовження терміну зберігання овочів, фруктів і зерна.
Підвищення доступності мінеральних і органічних сполук азоту та фосфору та пов'язаних з ними металів – Mg, Ca, Fe, Zn.
Надійний захист городніх, садових, кімнатних та оранжерейних рослин від комплексу грибних і бактеріальних хвороб.
Відновлення землі, підвещення її родючості та зв'язування важких металів, радіонуклідів, інших шкідливих речовин.
Детоксикація ґрунту в процесі зменшення впливу високих доз NPK, нафтопродуктів та інших складних органічних сполук

ЦІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІДТВЕРДЖУЮТЬСЯ ВІДГУКАМИ НАШИХ ПОКУПЦІВ

ТОВ “ЗОРЯ-ПЛЮС”
«По посівах сої була проведена обробка добривом Гумат лист. Контроль не проводився, але було помітно результат в надбавці врожаю. Цього року спалили посіви сої гербіцидом (діюча речовина амінка). Думали лишилися без врожаю але врятували сою ГУМАТ ЛИСТ ще й отримали хороший врожай. Залишилися задоволені добривом, з компанією співпрацюємо і надалі».
СВК «НИВА»
В 2016 деструкції соломи ГУМАТ ГРУНТ (технологія застосування 3л\га ГУМАТ ГРУНТ+30кг корбаміду). Перші результати побачили через 1,5 місяці – стерня майже повністю розклалася. Весною вийшли на посівну (зернові) і побачили різницю в кореневій системі, на підконтрольному полі в 3-3,5 рази потужніша і більша. На сьогоднішній день врожаєм задоволені.
ТОВ «Світанок»
Цього року використовували Гумат Лист на зернові культури та сою, а також Гумал Лист+ мікродобриво олійні використовували на соняшнику. З компанією співпрацюємо 3-й рік результатами врожаю дуже задоволені.
ПП Редька
С компанией мы начали работать в 2017 году. Они позвонили мне сами и предложили комплексные удобрения. Предложение показалось интересным, но решила попробовать сначала на небольшой площади, на озимой пшенице пробной подписи. Понравилось ли? Очень! По совету их специалистов обработала и семена перед посевом в дозе 1л. препарата на тонну семян. Получилось очень дёшево и увидела хорошие плоды. Спасибо приятно с вами сотрудничать.
ФТ «Нікітін»
При вирощуванні озимої пшениці «Богдана» використав 4-х разову обробку «Гумат Лист» і комплексні хелати для зернових Зернові. Перша передпосівна обробка, друга осіння по 4-5 літри і дві весняні обробки. Також на іншу ділянку вносили селітру 100кг\га. Урожаєм задоволений , на підконтрольному полі з 4-х кратною обробкою гуматом зібрав 78ц\га. На полі без обробки але з внесенням селітрі зібрав – 48-50 ц\га
ФГ «Мадарук»
Зараз багатьом доводиться економити на технологіях, і я не виняток. Або вирішити знайти альтернативні шляхи з мінімальними витратами, які б дозволили витягнути потенціал культур. Маю всього 200 Га землі, вже в минулому році витрати у мене були вище, ніж середній показник в регіоні. Тепер замовляю гумати тільки тут. Вважаю що якщо тебе не обманюють, всі обіцянки виконують, немає сенсу змінювати постачальника. З цією компанією приємно мати справу, рекомендую всім знайомим.
СПП Коваленко
Працюю постійно впродовж 4-х років, результат бачу. Компанія надійна, ніколи мене не підводили. Планую співпрацювати з ними і надалі

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ СТАТИ
НАШИМ ПАРТНЕРОМ

Станьте дистриб'ютором ТМ LEAF FORTE у вашому регіоні та
отримайте ексклюзивні умови співробітництва!

Зв'яжіться з нами за телефонами або заповніть форму зворотнього зв'язку

ВАШІ ПИТАННЯ ТА НАШІ ВІДПОВІДІ

1 Яка ціна? На сайті не знайшов...
Відповідь: Так, ми не вказуємо ціни на продукцію на сайті. Дізнатися вартість можна у нашого спеціаліста за телефоном: +38 (067) 322-06-20 або +38 (067) 322-60-40. Ціна для кожного покупця визначається окремо та залежить від об'єму закупки, необхідності відтермінування платежів та інших умов, які ви зможете обговорити зі спеціалістом «LEAF FORTE».
2 Коли потрібно застосовувати біофунгіциди?
Відповідь: Найкраще використовувати їх в якості превентивного заходу, тобто на ранніх етапах розвитку рослин щоб надати захист рослинам і ґрунту від шкідників і хвороб.
3 Як дізнатися, який саме препарат мені необхідно купувати?
Відповідь: Пройдіть наш тест-вибір або зателефонуйте нашому спеціалісту. Він допоможе обрати саме те, що вам потрібно.
4 Чи гарно очищені ваші біофунгіциди?
Відповідь: Так. Ступінь стерилизації не менше 98%! Це дуже високий показник.
5 Чи можна заготовити розчин на ніч, щоб зранку одразу почати обробку?
Відповідь: Ні. Препарат містить штами бактерій, які через 4-5 годин втрачають інтенсивність поділу, а далі їх кількість починає падати. Щоб вони працювали за призначенням та з високою ефективністю, необхідно обробляти рослини тільки свіжорозведеним препаратом.
6 У інших виробників дешевше. Чому?
Відповідь: Спробуйте перед закупівлею ретельно розрахувати за нормами витрат добрива на 1 Га продукцію усіх виробників, які вам відомі. Впевнені, що після такого підрахунку ви впевнитесь: препарати ТМ LEAF FORTE набагато економніше витрачаються. Відповідно їх вартість з розрахунку на 1 Га буде нижчою, а рентабельність тільки зросте.
7 Є протипоказання?
Відповідь: Для використання протипоказань немає – біофунгіциди можна застосовувати на будь-яких агрокультурах. Навіть в період плодоношення та зберігання вони безпечні для людини і наволишнього середовища.
8 У чому полягає унікальність ваших біофунгіцидів?
Відповідь: Штами наших препаратів не тільки привентивно захищають від хвороб, а й беруть участь у стимулюванні зростання клітин рослин та корисної мікрофлори в прикореневій зоні.
9 Чи ви доставляєте замовлення в інші регіони?
Відповідь: Так. Доставляємо необхідний об'єм у будь-який регіон або надаємо контакти нашого дистриб'ютора.
Разработано в Landing.ua