Укр
PL

Збільшення якості
та об'єму врожаю
на 30-50%

завдяки гуматам з високою
біологічною активністю

Отримайте агрономічну консультацію
з вибору гумінових добрив

Екологічне рішення, що не нашкодить землі і врожаю
Натуральний стимулятор росту,регулятор живлення,антистресант
Вигідні ціни при розрахунку на 1 Га
Захист від виснаження землі та створення родючого шару

НАПЕВНО, ВИ СТИКАЛИСЯ
З ТАКИМИ СИТУАЦІЯМИ

01
Слабкі та нерівномірні сходи
Якщо ви купили дороге, оброблене, якісне насіння і плануєте отримати дружні сходи, швидке зростання паростків та розвиток потужної кореневої системи і забезпечити фундамент майбутнього урожаю.
02
Несприятливі погодні умови (посуха, заморозки, побиття градом)
Посіви під загрозою через заморозки, різкі перепади температури, градобій, посуху та інше. Ви боїтеся, що рослина отримає стрес і буде довго відновлюватися.
03
Приглушення пестицидами
Рослини впали в стрес через обробку засобами захисту. Ви очікували на гарний врожай, але вже сумніваєтесь в цьому.
04
Дефіцит живлення
Ви зрозуміли, що у рослин почалося уповільнення розвитку через недостатню кількість елементів живлення. Ця нестача підсилюється тим, що внесені добрива не знаходяться в доступній для засвоєння рослинами формі.
05
Низький рівень родючості ґрунту на вашій ділянці
Незважаючи на всі ваші зусилля, ґрунт все одно залишається мало пристосованим для рослин. Живильні речовини і мікроелементи не поглинаються кореневою системою. Врожай поганий.
ЩО РОБИТИ?
ОБЕРІТЬ НЕОБХІДНІ вам ГУМІНОВІ ДОБРИВА
Гумат лист
Гумат форте
Гумат детокс
Гумат ферті

ХОЧЕТЕ ШВИДКО ЗНАЙТИ ТЕ,
ЩО САМЕ ЗАРАЗ ВАМ ПОТРІБНО?

Дайте відповідь на 2-3 запитання, натиснувши на зображення!
1/3 Оберіть вид культур, з якими ви працюєте
2/3 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/3 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/3 Оберіть те, що ви вирощуєте
3/3 Вкажіть, що саме вам потрібно на цей час

ГУМАТИ ТМ «LEAF FORTE» –
ЕЛІТА В СВІТІ ДОБРИВ

В якості сировини використовується низинний торф

Натуральні гумінові речовини під час виробництва добрив екстрагуються з низинного торфу. Торф'яні родовища Західної України за своїми показниками вважаються найкращими в світі, випереджаючи навіть торфи з інших країн.

Українські низинні торфи – це екологічна сировина люкс-класу. Отже і добрива, що виготовляються з неї, відносяться до елітних.

Унікальність торфяних гуматів

Будьте певні: гумати з низинних торфів впораються навіть в надскладних для рослини ситуаціях та випадках, коли земля дуже виснажена.

Адже до їх складу входять гумінові та фульвові кислоти, численні сполуки функціональних, хінонових і поліфенольних груп, амінокислот L-конфігурації, ПАР-ад'юванти, вуглеводи, антибіотики, вітаміни, фітогормони рослинного походження. Що здатні до значних гідролітичних та окислювальних перетворень в структурах клітини рослини та біоніки ґрунту.

100% екологічно
чиста органіка

Виробництво гуматів засновано на застосуванні лише органіки, без додавання жодних синтетично створенних добавок.

Завдяки цьому не тільки збільшується об'єм і якість вашого врожаю, а й знижується та згодом знімається засоленість і кислотність ґрунту, шкідливий вплив високих доз NPK, пестицидів, отрутохімікатів, радіонуклідів. Ваша земля відновлюється!

Державна
сертифікація

Добрива ТМ LEAF FORTE пройшли в повному обсязі польові випробування, лабораторні дослідження та отримали сертифікат про державну санітарно-епідеміологічну експертизу і посвідчення про державну реєстрацію. Були внесені до каталогу «Пестициди й агрохімікати, дозволені в Україні».

Також добрива ТМ LEAF FORTE пройшли європейську сертифікацію. Випробуванння, проведені державними дослідними лабораторіями, довели, що наші добрива містять велику кількість біологічно і фізіологічно активних речовин, ферментів та вітамінів, що сприяють розвитку рослин та природному відновленню ґрунту.

ВИРОБНИЦТВО ГУМАТІВ

Інноваційні зелені
технології виробництва

Унікальність технологічних процесів, які створювались та допрацьовувалися в профільних аграрних інститутах, дозволяє отримувати добрива, які на клітинному рівні стимулюють розвиток рослин та біоніки ґрунту. Етапи виробництва:
1 Збагачення сировини – її розщеплення задля збільшення біологічної активності.
2 Підготовка – температурний вплив при певних градусах за Цельсієм.
3 Кавітація – екстракція біологічно активних речовин за допомогою гідроудару.
4 Багатоярусна фільтрація та розлив в ємності.

«LEAF FORTE» – ТОРГОВА МАРКА,
ЩО ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ

Наша компанія – виробник добрив, який більше 12 років створює, випробовує та виготовляє різноманітну продукцію для агрокомплексу. Фермери з багатьох країн вже користуються продукцією компанії.

840 000 Га землі

За 12 років нашої присутності на ринку препаратами ТМ LEAF FORTE оброблено майже 840 000 Га землі. Відновлена родючість земель наших клієнтів, рівень врожайності в середньому зріс до 35%.

Експертиза

Тісно співпрацюємо з лабораторією органічних добрив та гумусу Харьківського інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського, лабораторією гумінових речовин ім. професора Л.А.Христєвої Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Наші нагороди

Отримали визнання покупців, які віддали нам перевагу в конкурсах: «100 кращих товарів України», «Лідер галузі» та конкурсах від Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ
НАШИХ ГУМАТІВ

Підвищення фунгіцидних властивостей, енергії проростання і польової схожості посівного матеріалу
Активація обмінних процесів і ефективного поглинання поживних речовин, макро- і мікроелементів
Збільшення вторинної кореневої системи та запуск стимулювання синтезу білків, вуглеводів, амінокислот, фітогормонів росту
Мобілізація імунної системи рослин та захист від біотичних і абіотичних стресів, при використанні пестицидів коефіцієнт зниження стресу до 50%!
Перетворення обмінного Калію і з'єднаннь Фосфору в легкодоступні для рослини форми
Збільшення кількості і якості готової продукції з коефіцієнтом рентабельності від 15% до 50%!
Відновлення землі, підвещення її родючості та зв'язування важких металів, радіонуклідів, інших шкідливих речовин
Забезпечення екологічної безпеки навколишнього середовища

ЦІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІДТВЕРДЖУЮТЬСЯ ВІДГУКАМИ НАШИХ ПОКУПЦІВ

ТОВ “ЗОРЯ-ПЛЮС”
«По посівах сої була проведена обробка добривом Гумат лист. Контроль не проводився, але було помітно результат в надбавці врожаю. Цього року спалили посіви сої гербіцидом (діюча речовина амінка). Думали лишилися без врожаю але врятували сою ГУМАТ ЛИСТ ще й отримали хороший врожай. Залишилися задоволені добривом, з компанією співпрацюємо і надалі».
СВК «НИВА»
В 2016 деструкції соломи ГУМАТ ГРУНТ (технологія застосування 3л\га ГУМАТ ГРУНТ+30кг корбаміду). Перші результати побачили через 1,5 місяці – стерня майже повністю розклалася. Весною вийшли на посівну (зернові) і побачили різницю в кореневій системі, на підконтрольному полі в 3-3,5 рази потужніша і більша. На сьогоднішній день врожаєм задоволені.
ТОВ «Світанок»
Цього року використовували Гумат Лист на зернові культури та сою, а також Гумал Лист+ мікродобриво олійні використовували на соняшнику. З компанією співпрацюємо 3-й рік результатами врожаю дуже задоволені.
ПП Редька
С компанией мы начали работать в 2017 году. Они позвонили мне сами и предложили комплексные удобрения. Предложение показалось интересным, но решила попробовать сначала на небольшой площади, на озимой пшенице пробной подписи. Понравилось ли? Очень! По совету их специалистов обработала и семена перед посевом в дозе 1л. препарата на тонну семян. Получилось очень дёшево и увидела хорошие плоды. Спасибо приятно с вами сотрудничать.
ФТ «Нікітін»
При вирощуванні озимої пшениці «Богдана» використав 4-х разову обробку «Гумат Лист» і комплексні хелати для зернових Зернові. Перша передпосівна обробка, друга осіння по 4-5 літри і дві весняні обробки. Також на іншу ділянку вносили селітру 100кг\га. Урожаєм задоволений , на підконтрольному полі з 4-х кратною обробкою гуматом зібрав 78ц\га. На полі без обробки але з внесенням селітрі зібрав – 48-50 ц\га
ФГ «Мадарук»
Зараз багатьом доводиться економити на технологіях, і я не виняток. Або вирішити знайти альтернативні шляхи з мінімальними витратами, які б дозволили витягнути потенціал культур. Маю всього 200 Га землі, вже в минулому році витрати у мене були вище, ніж середній показник в регіоні. Тепер замовляю гумати тільки тут. Вважаю що якщо тебе не обманюють, всі обіцянки виконують, немає сенсу змінювати постачальника. З цією компанією приємно мати справу, рекомендую всім знайомим.
СПП Коваленко
Працюю постійно впродовж 4-х років, результат бачу. Компанія надійна, ніколи мене не підводили. Планую співпрацювати з ними і надалі

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ СТАТИ
НАШИМ ПАРТНЕРОМ

Станьте дистриб'ютором ТМ LEAF FORTE у вашому регіоні та
отримайте ексклюзивні умови співробітництва!

Зв'яжіться з нами за телефонами або заповніть форму зворотнього зв'язку

ВАШІ ПИТАННЯ ТА НАШІ ВІДПОВІДІ

1 Яка ціна? На сайті не знайшов...
Відповідь: Так, ми не вказуємо ціни на продукцію на сайті. Дізнатися вартість можна у нашого спеціаліста за телефоном: +38 (067) 322-06-20 або +38 (067) 322-60-40. Ціна для кожного покупця визначається окремо та залежить від об'єму закупки, необхідності відтермінування платежів та інших умов, які ви зможете обговорити зі спеціалістом «LEAF FORTE».
2 Якщо обробляти гуматом з мінеральним добривом, чи потрібно дозу зменшувати?
Відповідь: Ні! Гумати і мінеральні добрива не є замінником одне одному. Навпаки, потрібно дотримуватись норм внесення, щоб отримати додаткову надбавку врожаю.
3 Як дізнатися, яке саме добриво або інша продукція мені необхідні?
Відповідь: Пройдіть наш тест-вибір або зателефонуйте нашому спеціалісту. Він допоможе обрати саме те, що вам потрібно.
4 Ваші гумати мають високу ступінь очищення?
Відповідь: Так, наші гумати мають високу ступінь очищення. В процесі багатоярусної фільтрації готовий продукт очищується до 30-50 mesh (45 мкн).
5 Чи можна застосовувати гумати при краплинному зрошенні?
Відповідь: Навіть необхідно! Це сприяє ефективному розвитку кореневої системи, засвоєнню елементів живлення, зростанню корисної мікрофлори в прикореневій зоні.
6 У інших виробників дешевше. Чому?
Відповідь: Спробуйте перед закупівлею ретельно розрахувати за нормами витрат добрива на 1 Га продукцію усіх виробників, які вам відомі. Впевнені, що після такого підрахунку ви впевнитесь: препарати ТМ LEAF FORTE набагато економніше витрачаються. Відповідно їх вартість з розрахунку на 1 Га буде нижчою, а рентабельність тільки зросте.
7 З якими мінеральними добривами сумісні гумати?
Відповідь: Гумати ТМ LEAF FORTE сумісні з усіма органомінеральними добривами та засобами захисту рослин.
8 Чи допомагають гумати в період стресу – посуха, заморозки, тощо?
Відповідь: Так. В період стресу ефект найвідчутніший, оскільки фізіологічно активні гумінові кислоти підвищують стійкість рослин до впливу несприятливих факторів середовища. Це допомагає зберегти врожай та отримати більший його об'єм у порівнянні з необробленими ділянками.
9 Чи ви доставляєте замовлення в інші регіони?
Відповідь: Так. Доставляємо необхідний об'єм у будь-який регіон або надаємо контакти нашого дистриб'ютора.
Разработано в Landing.ua