ЗБІЛЬШЕННЯ ЯКОСТІ
ТА ОБ'ЄМУ ВРОЖАЮ
НА 30-50%

за допомогою природніх гуматів з високою
біологічною активністю

Отримайте агрономічну консультацію
з вибору гумінових добрив

Екологічне рішення стимуляції росту рослин та біоніки ґрунту
Сумісні з більшістю добрив та засобами захисту рослин
Збільшує засвоєння елементів живлення та утворює родючий шар
Висока економія та ефективність при розрахунку на 1 Га

НАПЕВНО, ВИ СТИКАЛИСЯ
З ТАКИМИ СИТУАЦІЯМИ

01
Слабкі та нерівномірні сходи
Насіння слабо і нерівномірно проростає? Паростки і коренева система не розвиваються? Ви хотіли б усунути ризики посівної і забезпечити хороший фундамент для майбутнього урожаю?
02
Приглушення пестицидами, несприятливі погодні умови
Рослини впали в стрес через обробку засобами захисту або погодні умови - перепади температур, заморозки, посуха, побиття градом. Всі ці фактори вам не на користь. Ви шукаєте рішення?
03
Рослини відчувають дефіцит живлення?
Внесені добрива не в повній мірі забезпечують повноцінне живлення в силу своєї недоступності для рослин. Ви шукаєте рішення як підвищити коефіцієнт засвоєння?
04
Низький рівень родючості ґрунту на вашій ділянці
Застосування високих доз NPK та пестицидів, розвиток патогенної мікрофлори, порушення водно-повітряного балансу позначається на якості і кількості вашого врожаю. Ви шукаєте рішення щодо відновлення родючості?
05
Виснажений ґрунт. Слабка приживлюваність саджанців, розсади?
Ґрунт для теплиці та посадки саджанців вимагає особливої уваги. Дефіцит елементів живлення або патогени можуть звести нанівець ваші зусилля. Ви шукаєте вирішення цієї проблеми?
ОБЕРІТЬ НЕОБХІДНІ ВАМ
КОМПЛЕКСНІ ГУМІНОВІ ДОБРИВА
Гумат лист

ОРГАНІК
СТИМУЛЯТОР
РЕГУЛЯТОР
АДАПТОГЕН
АНТИСТРЕС

Гумат форте

ОРГАНІК
АМІНО МІКРО
СТИМУЛЯТОР
РЕГУЛЯТОР
АДАПТОГЕН

Гумат бор 110

ОРГАНІК
КОРЕКТОР
ЖИВЛЕННЯ
РЕГУЛЯТОР
АНТИСТРЕС

Гумат ГРУНТ

ОРГАНІК
БІО АКТИВ
СТИМУЛЯТОР
ДЕТОКСИКАНТ
МЕЛІОРАНТ

Гумат ферті

ОРГАНІК
МАКРО МІКРО
РЕГУЛЯТОР
АБСОРБЕНТ
МЕЛІОРАНТ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
ДОБРИВ

1/2 Оберіть вид культур, з якими ви працюєте
2/2 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/2 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/2 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/2 Оберіть те, що ви вирощуєте

ВИРОБНИЦТВО ГУМАТІВ

Інноваційні зелені
технології виробництва

Унікальність технологічних процесів, які створювались та допрацьовувалися в профільних аграрних інститутах, дозволяють отримувати добрива, які на клітинному рівні стимулюють розвиток рослин та біоніки ґрунту.
Етапи виробництва:
1 Збагачення сировини – її розщеплення задля збільшення біологічної активності.
2 Підготовка – температурний вплив при певних градусах за Цельсієм.
3 Кавітація – екстракція біологічно активних речовин за допомогою гідроудару.
4 Багатоярусна фільтрація та розлив в ємності.

ГУМАТИ ТМ LEAF FORTE –
ЕЛІТА В СВІТІ СТИМУЛЯТОРІВ ТА МЕЛІОРАНТІВ


Унікальний склад природних гуматів

Забезпечує універсальність використання, отже ви купуєте один засіб для різних культур та використовуєте його в будь-якій формі внесення. Гумати комплексно вирішують задачі стимулювання росту, захисту від стресів та захворювань, збільшують врожайність та якість продукції.

До складу гуматів входять гумінові та фульвові кислоти, численні сполуки функціональних, хінонових і поліфенольних груп, амінокислоти L-конфігурації, ПАР-ад'юванти, вуглеводи, антибіотики, вітаміни, фітогормони рослинного походження, які здатні до значних гідролітичних та окислювальних перетворень в структурах клітини рослини та біоніки ґрунту.

Висока біологічна активність

Достатньо невеликих доз для значного збільшення результату та отримання гарного врожаю. Отже ви витрачаєте 1-1,5% від вартості агрохімікатів на 1 га, при цьому засвоєння мінеральних добрив зростає від 35 до 50%, врожайність – на 30-50%. Ефективність доведена навіть в найскладніших ситуаціях.

Використання гуматів збільшує гумусовий горизонт в прикореневій зоні та робить його екологічно чистим. Ви отримаєте регулювання живлення рослин та розвитку корисної мікрофлори, вдосконалення фізико-хімічних показників ґрунту. Стимулюють формування нитратної форми азоту, фіксуючи азот, який поступає в ґрунт з атмосфери, а також приймають участь у процесах формування органічного азоту, фосфору, калію та Mg, Ca, Fe, Zn під час деструкції рослинних залишків.

ВАШ УРОЖАЙ – 100% ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА ОРГАНІКА

Завдяки гуматам ви отримаєте органічно чисту продукцію, яка пройде найвимогливішу перевірку якості. Ви будете впевнені, що всі показники будуть на вищому рівні, а продукція готова для продажу на внутрішньому та зовнішньому ринках по самим вигідним цінам.

Природні гумінові речовини ефективно нейтралізують пестициди, нітрати, нітрити, отрутохімікати, радіонукліди та важкі метали. Ваш урожай набере кращі якісні показники, що закладені в генетичному потенціалі культури. В кінцевій продукції збільшує вміст клейковини, цукрів, білків, жирів, вітамінів, мікроелементів, антиоксидантів. Покращує аромат, смакові якості та текстуру сирих та консервованих продуктів, смак хліба та мучних виробів. Тому гумати – ідеальне рішення для тих, хто вирощує продукцію не тільки для продажу, але й для власного виробництва та споживання.

ПІДТВЕРДЖЕНІ ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ви отримаєте гарантований результат від використання, що підтверджується випробуваннями та дослідженнями наших добрив державними організаціями, а також практикою застосування нашими клієнтами.


Під час виробництва використовуємо виключно сертифіковану сировину високої якості. Добрива ТМ LEAF FORTE пройшли польові випробування, лабораторні дослідження та отримали сертифікат про державну санітарно-епідеміологічну експертизу і посвідчення про державну реєстрацію. Були внесені до каталогу «Пестициди й агрохімікати, дозволені в Україні».

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ
НАШИХ ГУМАТІВ

Підвищення фунгіцидних властивостей, енергії проростання і польової схожості посівного матеріалу
Активація обмінних процесів і ефективного поглинання поживних речовин, макро- і мікроелементів
Збільшення вторинної кореневої системи та запуск стимулювання синтезу білків, вуглеводів, амінокислот, фітогормонів росту
Мобілізація імунної системи рослин та захист від біотичних і абіотичних стресів, при використанні пестицидів коефіцієнт зниження стресу до 50%!
Перетворення обмінного Калію і з'єднань Фосфору в легкодоступні для рослини форми
Збільшення кількості і якості готової продукції з коефіцієнтом рентабельності від 15% до 50%!
Відновлення землі, підвищення її родючості та зв'язування важких металів, радіонуклідів, інших шкідливих речовин
Забезпечення екологічної безпеки навколишнього середовища

ЦІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІДТВЕРДЖУЮТЬСЯ ВІДГУКАМИ НАШИХ ПОКУПЦІВ

ТОВ “ЗОРЯ-ПЛЮС”
«По посівах сої була проведена обробка добривом ГУМАТ ЛИСТ. Контроль не проводився, але було помітно результат в надбавці врожаю. Цього року спалили посіви сої гербіцидом (діюча речовина амінка). Думали лишилися без врожаю але врятували сою ГУМАТ ЛИСТ ще й отримали хороший врожай. Залишилися задоволені добривом, з компанією співпрацюємо і надалі».
СВК «НИВА»
В 2016 деструкції соломи ГУМАТ ГРУНТ (технологія застосування 3л\га ГУМАТ ГРУНТ + 30кг карбаміду). Перші результати побачили через 1,5 місяці – стерня майже повністю розклалася. Весною вийшли на посівну (зернові) і побачили різницю в кореневій системі, на підконтрольному полі в 3-3,5 рази потужніша і більша. На сьогоднішній день врожаєм задоволені.
ТОВ «Світанок»
Цього року використовували ГУМАТ ЛИСТ на зернові культури та сою, а також ГУМАТ ЛИСТ + мікродобриво олійні використовували на соняшнику. З компанією співпрацюємо 3-й рік результатами врожаю дуже задоволені.
ПП Редька
С компанией мы начали работать в 2017 году. Они позвонили мне сами и предложили комплексные удобрения. Предложение показалось интересным, но решила попробовать сначала на небольшой площади, на озимой пшенице пробной подписи. Понравилось ли? Очень! По совету их специалистов обработала и семена перед посевом в дозе 1л. удобрения на тонну семян. Получилось очень дёшево и увидела хорошие плоды. Спасибо приятно с вами сотрудничать.
ФТ «Нікітін»
При вирощуванні озимої пшениці «Богдана» використав 4-х разову обробку ГУМАТ ЛИСТ і комплексні хелати для зернових Зернові. Перша передпосівна обробка, друга осіння по 4-5 літри і дві весняні обробки. Також на іншу ділянку вносили селітру 100кг\га. Урожаєм задоволений , на підконтрольному полі з 4-х кратною обробкою гуматом зібрав 78ц\га. На полі без обробки але з внесенням селітрі зібрав – 48-50 ц\га
ФГ «Мадарук»
Зараз багатьом доводиться економити на технологіях, і я не виняток. Або вирішити знайти альтернативні шляхи з мінімальними витратами, які б дозволили витягнути потенціал культур. Маю всього 200 Га землі, вже в минулому році витрати у мене були вище, ніж середній показник в регіоні. Тепер замовляю гумати тільки тут. Вважаю що якщо тебе не обманюють, всі обіцянки виконують, немає сенсу змінювати постачальника. З цією компанією приємно мати справу, рекомендую всім знайомим.
СПП Коваленко
Працюю постійно впродовж 4-х років, результат бачу. Компанія надійна, ніколи мене не підводили. Планую співпрацювати з ними і надалі

ВАШІ ПИТАННЯ ТА НАШІ ВІДПОВІДІ

1 Яка ціна? На сайті не знайшов...
Відповідь: Так, ми не вказуємо ціни на продукцію на сайті. Дізнатися вартість можна у нашого спеціаліста за телефоном: +38 (067) 322-06-20 або +38 (067) 322-60-40. Ціна для кожного покупця визначається окремо та залежить від об'єму закупки, необхідності відтермінування платежів та інших умов, які ви зможете обговорити зі спеціалістом «LEAF FORTE».
2 З якими мінеральними добривами сумісні гумати?
Відповідь: Природні гумати ТМ LEAF FORTE сумісні з усіма органо-мінеральними добривами та засобами захисту рослин.
3 Якщо обробляти гуматом з мінеральним добривом, чи потрібно дозу зменшувати?
Відповідь: Ні! Натуральні гумати і мінеральні добрива не є замінником одне одному. Добрива - основні поживні речовини для рослин, а гумати, в даному випадку, регулюють живлення та збільшують коефіцієнт засвоєння тих поживних речовин, які містяться в добривах (шляхом створення легкодоступних для рослини внутрішньокомплексних з'єднань). Завдяки сумісному застосуванню Ви отримуєте максимальний ефект від добрив.
4 Який ступінь очищення мають ваші гумати?
Відповідь: Наші натуральні гумати мають високий ступінь очищення. Сучасна технологія багатоярусної фільтрації дозволяє виготовляти органічні біостимулятори зі ступенем очистки 30-50 mesh. (45 микрон). Більшість форсунок для позакореневого внесення має вихідні отвори діаметром 1 мм та більше.
5 Чи можна застосовувати гумати при краплинному зрошенні?
Відповідь: Так, навіть необхідно ! Це сприяє ефективному засвоєнню елементів живлення (шляхом створення легкодоступних для рослини внутрішньокомплексних з'єднань) розвитку кореневої системи, зростанню корисної мікрофлори в прикореневій зоні.
6 Чи допомагають гумати в період стресу – посуха, заморозки, тощо?
Відповідь: Так! В період стресу ефект найвідчутніший, оскільки природні фізіологічно активні гумінові речовини підвищують стійкість рослин до впливу несприятливих факторів середовища (перепади температур, посуха, заморозки, градобій). Це допомагає зберегти врожай та отримати більший об'єм у порівнянні з необробленими ділянками.
7 Чи має значення вміст гумінових речовин. “Чим більше - тим краще ?”
Відповідь: Ні! Важлива біологічна активність гумінових речовин і вартість гектарної обробки. На сучасному ринку гумінових добрив працює маркетинг , де виробники вказують великі об'єми - 70,80,90...200 і більше грам гумінових кислот на літр - це не має жодного зв'язку з ефективністю добрива. Завжди звертайте увагу на сировину з якої екстраговані гумінові речовини, їх розчинність у холодній воді та норми внесення літр/га.
8 Як впливають гумати на родючість ґрунту?
Відповідь: Застосування природних гумінових речовин призводить до поліпшення хімічних, біологічних і фізіологічних властивостей ґрунту. Застосування природних гумінових добрив також покращує формування структури і родючість ґрунту, розкладає рослинні залишки, розвиває корисну мікрофлору, нейтралізує постпестецидне пригнічення, ефект великих доз NPK, патогенну мікрофлору.

LEAF FORTE – ТОРГОВА МАРКА,
ЩО ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ

Продукція компанії відповідає високим стандартам якості та актуальним запитам професійних фермерських, садівничих, овочівницьких, тепличних господарств та тих, для кого рослинництво – це хобі. А саме:

Якість

Застосування кращих природних сировинних джерел та органічних з'єднань в сучасних технологіях виробництва методом кавітаційного гідравлічного удару і молекулярного термосинтезу.

Склад

Багатоскладові добрива, в яких біологічно активні поживні речовини, органічні кислоти та макро- і мікроелементи створюють велику кількість ферментів, фітогормонів, білків, жирів, вуглеводів.

Ефективність

Добрива високої концентрації з чистотою, водорозчинністю і біологічною активністю в 5-8 разів ефективніше керують процесами стимуляції, підживлення, захисту рослин та ґрунту в найскладніших умовах.

Рентабельність

Стабільність і досконалість добрив дозволяє їх спільне застосування з більшістю пестицидів та добрив в ґрунтах з різним pH. Ви заощадите час та витрати на обробку, а також зможете значно збільшити і поліпшити якість урожаю та ґрунту.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ СТАТИ
НАШИМ ПАРТНЕРОМКАТАЛОГ ДОБРИВ