PL

Покращення якісних та
кількісних характеристик
врожаю зі зростанням
рентабельності в 5–8 разів

за допомогою комплексних
хелатних мікродобрив

Отримайте професійну агрономічну
консультацію з вибору мікродобрив

Екологічне рішення, яке не нашкодить вашим рослинам
Підживлення в критичних ситуаціях, коли неможливо обробити ґрунт
Вигідні ціни при розрахунку на 1 Га
100% хелатні з'єднання ОЕДФ (HEDP)

НАПЕВНО, ВИ СТИКАЛИСЯ
З ТАКИМИ СИТУАЦІЯМИ

01
Склалася критична ситуація і потрібно швидко усунути дефіцит живлення
Ви бачите, як рослини страждають від недостачі поживних речовин у ґрунті, і розумієте, що ґрунтове внесення вже мало чим допоможе. Вам потрібне швидке та ефективне рішення проблеми.
02
Звужені міжряддя або суцільний висів не дає змоги живити рослини
Ваші очікування від підживлення добривами з ґрунтовим внесенням не справдилися. Ви бажаєте скоригувати живлення позакореневим внесенням.
03
У вас на ділянці проблемний ґрунт й ґрунтове внесення добрив недоцільне
Засолені, холодні, пересушені або затоплені водою ґрунти не дають змоги повноцінно підживлювати рослини. Ви шукаєте ефективний та економічно вигідний варіант підживлення рослин в період вегетації.
04
Ви розумієте, що тільки одне ґрунтове живлення мало впливає на об'єм врожаю та якість
Ви вже обробили ґрунт для кореневого живлення та хочете керувати процесом формування врожаю, проводячи диференційоване живлення рослин у різні фази розвитку.
ЩО РОБИТИ?
ОБЕРІТЬ НЕОБХІДНІ вам МікроДОБРИВА

ХОЧЕТЕ ШВИДКО ЗНАЙТИ ТЕ,
ЩО САМЕ ЗАРАЗ ВАМ ПОТРІБНО?

Дайте відповідь на 2-3 запитання, натиснувши на зображення!
1/3 Оберіть вид культур, з якими ви працюєте
2/3 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/3 Оберіть те, що ви вирощуєте
2/3 Оберіть те, що ви вирощуєте
3/3 Вкажіть, що саме вам потрібно на цей час

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ
ХЕЛАТНИХ МІКРОДОБРИВ

Комплексний вплив на розвиток рослин

Хелатні добрива містять повний комплекс мікроелементів, які беруть участь у всіх життєво важливих процесах. Вони покращують процес фотосинтезу, дихання, окислювально-відновні процеси, ферментативну діяльність, нуклеїновий і білковий обмін, синтез вітамінів, регулюють стан протоплазми, надходження іонів та багато іншого.

Усунення дефіциту живлення мікро- і макроелементами

За допомогою хелатних сполук макро і мікроелементів усувається проблема дефіциту живлення. Клітини рослини краще поглинають необхідні елементи живлення, прискорюються біохімічні та фізіологічні процеси. Врожай набуває кращих якісних характеристик. Наприклад, містить більше корисних речовин, знижується кількість нітратів.

Інноваційність та ефективність

Інноваційність методу полягає в тому, що хелатуючий агент міцно утримує іон металу в розчиненому стані хелатного кільця до моменту потрапляння його в рослину. Це робить легкодоступними необхідні мікроелементи для рослини, до 96% поліпшує їх засвоюваність.

Відсутність загрози для навколишнього середовища

Хелатні добрива не токсичні ані для рослин, ані для тварин, ані для людей навіть в разі перевищення норм внесення. Як і інша продукція ТМ LEAF FORTE, комплексні хелати виготовляються з дотриманням всіх норм екологічного законодавства.

Державна
сертифікація

Добрива ТМ LEAF FORTE пройшли в повному обсязі польові випробування, лабораторні дослідження та отримали сертифікат про державну санітарно-епідеміологічну експертизу і посвідчення про державну реєстрацію. Були внесені до каталогу «Пестициди й агрохімікати, дозволені в Україні».

Також добрива ТМ LEAF FORTE пройшли європейську сертифікацію. Випробуванння, проведені державними дослідними лабораторіями, довели, що наші добрива містять велику кількість біологічно і фізіологічно активних речовин, ферментів та вітамінів, що сприяють розвитку рослин та природному відновленню ґрунту.

ВИРОБНИЦТВО
МІКРОДОБРИВ

Інноваційні зелені
технології виробництва

Унікальність технологічних процесів, які створювались та вдосконалювались в польових дослідженнях, дозволяє отримувати добрива, що на клітинному рівні допомагають рослинам уникнути дефіциту живлення, особливо у критичній фазі вегетації.

В процесі виробництва хелатних добрив використовуються реагенти європейської якості. Технологічні процеси створені і проводяться у тісній співпраці з дослідними лабораторіями Харьківського та Дніпровського інститутів.

«LEAF FORTE» – ТОРГОВА МАРКА,
ЩО ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ

Наша компанія – виробник добрив, який більше 12 років створює, випробовує та виготовляє різноманітну продукцію для агрокомплексу. Фермери з багатьох країн вже користуються продукцією компанії.

840 000 Га землі

За 12 років нашої присутності на ринку препаратами ТМ LEAF FORTE оброблено майже 840 000 Га землі. Відновлена родючість земель наших клієнтів, рівень врожайності в середньому зріс до 35%.

Експертиза

Тісно співпрацюємо з лабораторією органічних добрив та гумусу Харьківського інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського, лабораторією гумінових речовин ім. професора Л.А.Христєвої Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Наші нагороди

Отримали визнання покупців, які віддали нам перевагу в конкурсах: «100 кращих товарів України», «Лідер галузі» та конкурсах від Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ
НАШИХ ХЕЛАТІВ

Збільшується енергія проростання насіння.
Підвищується стійкість рослин до несприятливих зовнішніх факторів.
Відбувається посилення росту вегетативної маси і розвитку кореневої системи.
Підвищується ефективність засвоєння поживних речовин.
Період цвітіння починається в більш ранні терміни, збільшується кількість зав'язей плодів.
На відміну від сульфатів, норма внесення в 5–8 разів менша, а рентабельність вища.

ЦІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІДТВЕРДЖУЮТЬСЯ ВІДГУКАМИ НАШИХ ПОКУПЦІВ

ТОВ “ЗОРЯ-ПЛЮС”
«По посівах сої була проведена обробка добривом Гумат лист. Контроль не проводився, але було помітно результат в надбавці врожаю. Цього року спалили посіви сої гербіцидом (діюча речовина амінка). Думали лишилися без врожаю але врятували сою ГУМАТ ЛИСТ ще й отримали хороший врожай. Залишилися задоволені добривом, з компанією співпрацюємо і надалі».
СВК «НИВА»
В 2016 деструкції соломи ГУМАТ ГРУНТ (технологія застосування 3л\га ГУМАТ ГРУНТ+30кг корбаміду). Перші результати побачили через 1,5 місяці – стерня майже повністю розклалася. Весною вийшли на посівну (зернові) і побачили різницю в кореневій системі, на підконтрольному полі в 3-3,5 рази потужніша і більша. На сьогоднішній день врожаєм задоволені.
ТОВ «Світанок»
Цього року використовували Гумат Лист на зернові культури та сою, а також Гумал Лист+ мікродобриво олійні використовували на соняшнику. З компанією співпрацюємо 3-й рік результатами врожаю дуже задоволені.
ПП Редька
С компанией мы начали работать в 2017 году. Они позвонили мне сами и предложили комплексные удобрения. Предложение показалось интересным, но решила попробовать сначала на небольшой площади, на озимой пшенице пробной подписи. Понравилось ли? Очень! По совету их специалистов обработала и семена перед посевом в дозе 1л. препарата на тонну семян. Получилось очень дёшево и увидела хорошие плоды. Спасибо приятно с вами сотрудничать.
ФТ «Нікітін»
При вирощуванні озимої пшениці «Богдана» використав 4-х разову обробку «Гумат Лист» і комплексні хелати для зернових Зернові. Перша передпосівна обробка, друга осіння по 4-5 літри і дві весняні обробки. Також на іншу ділянку вносили селітру 100кг\га. Урожаєм задоволений , на підконтрольному полі з 4-х кратною обробкою гуматом зібрав 78ц\га. На полі без обробки але з внесенням селітрі зібрав – 48-50 ц\га
ФГ «Мадарук»
Зараз багатьом доводиться економити на технологіях, і я не виняток. Або вирішити знайти альтернативні шляхи з мінімальними витратами, які б дозволили витягнути потенціал культур. Маю всього 200 Га землі, вже в минулому році витрати у мене були вище, ніж середній показник в регіоні. Тепер замовляю гумати тільки тут. Вважаю що якщо тебе не обманюють, всі обіцянки виконують, немає сенсу змінювати постачальника. З цією компанією приємно мати справу, рекомендую всім знайомим.
СПП Коваленко
Працюю постійно впродовж 4-х років, результат бачу. Компанія надійна, ніколи мене не підводили. Планую співпрацювати з ними і надалі

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ СТАТИ
НАШИМ ПАРТНЕРОМ

Станьте дистриб'ютором ТМ LEAF FORTE у вашому регіоні та
отримайте ексклюзивні умови співробітництва!

Зв'яжіться з нами за телефонами або заповніть форму зворотнього зв'язку

ВАШІ ПИТАННЯ ТА НАШІ ВІДПОВІДІ

1 Яка ціна? На сайті не знайшов...
Відповідь: Так, ми не вказуємо ціни на продукцію на сайті. Дізнатися вартість можна у нашого спеціаліста за телефоном: +38 (067) 322-06-20 або +38 (067) 322-60-40. Ціна для кожного покупця визначається окремо та залежить від об'єму закупки, необхідності відтермінування платежів та інших умов, які ви зможете обговорити зі спеціалістом «LEAF FORTE».
2 Чому варто купувати хелати, а не сульфати?
Відповідь: Є основні дві переваги. По-перше, хелати засвоюються рослинами на 98%, особливо під час позакореневого живлення. По-друге, вони ефективно живлять рослини, коли ґрунтове підживлення (сульфатами) не доцільне.
3 Як дізнатися, яке саме добриво або інша продукція мені необхідні?
Відповідь: Пройдіть наш тест-вибір або зателефонуйте нашому спеціалісту. Він допоможе обрати саме те, що вам потрібно.
4 Ваші добрива мають високу ступінь хелатування?
Відповідь: Так. Завдяки інноваційним технологіям, якісній сировині та хелатуючим агентам, наші комплекси мають високу ступінь хелатування та 100-відсоткову розчинність у воді.
5 Чи можна застосовувати хелатні комплекси з іншими препаратами?
Відповідь: Так. Можна. Це сприяє ефективному та комплексному підживленню рослин елементами живлення на різних стадіях вегетації.
6 У інших виробників дешевше. Чому?
Відповідь: Спробуйте перед закупівлею ретельно розрахувати за нормами витрат добрива на 1 Га продукцію усіх виробників, які вам відомі. Впевнені, що після такого підрахунку ви впевнитесь: препарати ТМ LEAF FORTE набагато економніше витрачаються. Відповідно їх вартість з розрахунку на 1 Га буде нижчою, а рентабельність тільки зросте.
7 Навіщо обробляти хелатами і як впливає недолік мікроелементів на врожай?
Відповідь: Без мікроелементів падають якісні та кількісні показники врожаю, знижується репродуктивність, псується зовнішній вигляд, знижується термін лежкості, погіршується транспортабельність. Також іноді їх відсутність призводить до повної втрати врожаю. Хелати, в свою чергу, здатні швидко, ефективно допомогти вам зберегти врожай.
8 Чи потрібно рослинам позакореневе або листове підживлення?
Відповідь: Так. Це дозволить забезпечити рослину необхідними елементами живлення в критичні фази розвитку, або скорегувати порушення основного харчування.
9 Чи ви доставляєте замовлення в інші регіони?
Відповідь: Так. Доставляємо необхідний об'єм у будь-який регіон або надаємо контакти нашого дистриб'ютора.
10 Чи можна використовувати хелатні мікродобрива в теплицях?
Відповідь: Так, можна. Мікро та макроелементи в хелатній формі ефективно засвоюються кореневою системою рослин. Це сприяє повноцінному розкритттю потенціалу культури.
Разработано в Landing.ua